kandydatów

Etat Konserwator budynku

Firma: SABAJ-SYSTEM Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Sabaj System Sp. z o.o.

Producent obudów i szaf metalowych do branż elektrotechnicznej , teleinformatycznej oraz przemysłowej – lider w swojej branży - firma SABAJGROUP poszukuje kandydata na stanowisko :

Konserwator budynku
Miejsce pracy: Kraków
Wymagania:
  • Pełna zdolność do pracy fizycznej oraz na wysokości
  • Umiejętność wykonywania prac budowlano-wykończeniowych w stopniu co najmniej podstawowym
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami elektrycznymi
  • Znajomość podstawowych napraw mechaniczno-elektrycznych
Zakres obowiązków:
  • Konserwacja elewacji, drobne naprawy wykończeniowe
  • Drobne naprawy maszyn, urządzeń
  • Prace remontowo - budowlane
  • Naprawy urządzeń sanitarnych, hydraulicznych, elektrycznych
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Robocze ubranie firmowe
  • Dodatkowe premie i bonusy za wyrobienie norm produkcyjnych i zaangażowanie
  • Niezbędne narzędzia pracy