kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Familiaris miejsce pracy: Kraków

Familiaris Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą w branży opieki. Obecnie do naszych biur w Tarnowskich Górach, Gliwicach i Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej
  • prowadzenie teczek osobowych pracowników
  • przygotowanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych
  • zgłaszanie pracowników do ubezpieczeń społecznych
  • naliczanie wynagrodzeń
  • realizacja prac biurowych w zakresie działu kadr
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie kierunkowe
  • doświadczenie w pracy w dziale kadr min. 2 lat
  • dobra znajomość prawa pracy
  • mile widziana znajomość programu COMARCH ERP Optima
  • znajomość zagadnień dot. rekrutacji pracowników
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • ciekawą pracę w młodym zespole współpracowników
  • możliwość przystapienia do ubezpieczenia grupowego
  • bezpłatne miejsce parkingowe