kandydatów

Etat Referent ds. Księgowości

Firma: ZIKO Apteka Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie Pacjenta i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Referent ds. Księgowości
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie danych do systemu finansowo – księgowego
  • Segregowanie wprowadzonych danych
  • Kontrola poprawności wprowadzonych danych
  • Pomoc w sprawach administracyjnych
  • Realizacja zadań powierzonych przez Dział Księgowości

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane rachunkowość, finanse, ekonomia (również w trakcie nauki)
  • Doświadczenie w pracy w obszarze księgowości
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, samodzielność, terminowość
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność i rzetelność
Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premia za polecenie przyjaciół
  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie
  • Szkolenia e-learningowe
  • Karta sportowa
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Narzędzia pracy
Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Socrates Time Sp. z o.o., ul. Kamieńskiego 51, 30-644 Kraków moich dodatkowych danych osobowych (numer kontaktowy, adres mailowy, wizerunek, zainteresowania), które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa. Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dodatkowe dane osobowe, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Socrates Time Sp. z o.o., ul. Kamieńskiego 51, 30-644 Kraków. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie. Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani/Panu odwołanie zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani/Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po tym okresie Pani/Pana dane zostaną usunięte. W celu wycofania zgody przed upływem tego okresu i usunięcia danych prosimy o przesłanie informacji o wycofaniu zgody na adres: rekrutacja@ziko.pl. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony danych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych w celu nadzorowania przestrzegania przepisów ochrony danych. W celu kontaktu z nim udostępnia się adres e-mail: daneosobowe@ziko.pl.