kandydatów

Etat Inżynier ds. Konfiguracji Oprogramowania

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego Klienta działającego w branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. Konfiguracji Oprogramowania.

Inżynier ds. Konfiguracji Oprogramowania
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznej
  • Obsługa konfiguracji oprogramowania
  • Współpraca z inżynierami ds. testów, inżynierami oprogramowania i systemów
  • Tworzenie, przeglądanie i sprawdzanie dokumentów inżynierskich
  • Zatwierdzanie lub odrzucanie rozwiązań technicznych mających zastosowanie do konfiguracji oprogramowania
  • Rozwiązywanie problemów i udzielanie wsparcia w zadaniach związanych z konfiguracją oprogramowania
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne - w kierunku automatyka lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie w branży rafineryjnej
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Hybrydowy system pracy - 3 dni w biurze, 2 dni praca zdalna
  • Szeroki Pakiet benefitów