kandydatów

Etat Specjalista ds. Koordynacji Sprzedaży

Firma: VRG S.A. miejsce pracy: Kraków

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla mężczyzn i kobiet. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami takimi jak: Vistula, Bytom i Wólczanka. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

W chwili obecnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Koordynacji Sprzedaży
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków:
  • przygotowywanie zestawień i analiz dotyczących bieżącej i przyszłej sprzedaży,
  • przygotowanie planów zakupów,
  • kontrola zamówień i sposobu dystrybucji,
  • rekomendowanie asortymentu do poszczególnych salonów,
  • alokacja towaru między salonami, uzupełnienie asortymentu,
  • analiza danych w zakresie rotacji towaru, marży, zapasu,
  • stały kontakt z Regionalnymi Managerami Sprzedaży oraz Product Managerem marki.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu organizacji i zarządzania),
  • min. roczne doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w zakresie wsparcia sprzedaży lub analizy,
  • samodzielność w działaniu i nastawienie na cele,
  • doświadczenie w zakresie przygotowywania zestawień i raportów,
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • znajomość pakietu MS Office ( w tym Excel na poziomie zaawansowanym).
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę w ambitnym zespole,
  • świadczenia dodatkowe (pakiet rekreacyjny, prywatna opieka medyczna, zniżki do wykorzystania w naszych salonach).