kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. HR z językiem francuskim

Firma: Capgemini Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Młodszy Specjalista ds. HR z językiem francuskim

Proces rekrutacji na to stanowisko oraz szkolenia wprowadzające do pracy prowadzone są online.

Jakich kompetencji oczekujemy na start?

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (B2/C1)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • Chęć rozwiązywania problemów związanych z HR
  • Umiejętność pracy z zespołem, nastawienie na rozwiązywanie problemów

Na to stanowisko nie oczekujemy wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Wystarczy Twoja chęć do nauki! Pracę rozpoczniesz od bogatego pakietu szkoleń, które pomogą Ci nabyć nowe kompetencje i wsparcia specjalistów, którzy chętnie podzielą się z Tobą wiedzą.

Jakie obowiązki umożliwią Ci ciągły rozwój?

  • Kontakt z klientem francuskojęzycznym (telefoniczny lub mailowy)
  • Obsługa procesów związanych z administracją HR i zapytań dot. procedur i polityk HR
  • Aktualizowanie dokumentacji (mapy procesowe i procedury)
  • Obsługa klienta według najwyższych standardów

Jaka może być Twoja ścieżka rozwoju?

Karierę w naszej firmie rozpoczniesz od programu wdrożeniowego. Tam nauczysz się podstaw. Gdy zdobędziesz już wystarczające doświadczenie, możesz awansować w swojej roli lub zmienić stanowisko wybierając spośród wielu obszarów takich jak finanse, zarządzanie projektem, obsługa klienta, IT i wiele innych.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Osobisty i zawodowy rozwój:
  • Programy rozwojowe, zewnętrzne kursy, dofinansowanie edukacji i certyfikacji, platforma NEXT z darmowym dostępem do Pluralsight, TED talków, materiałów Coursera czy wirtualnych szkoleń (np. Excel, VBA, RPA, customer care).
  • Możliwość wyboru godzin pracy dzięki różnorodności projektów (standard, zmiany popołudniowe, część etatu, praca zdalna). O możliwe opcje zapytaj swojego rekrutera.

Naszą legendarną atmosferę:
  • Nie obowiązuje nas sztywny dress code, mamy za to świetne kluby zainteresowań i dostęp do zmieniających świat inicjatyw takich jak Program Grantowy. Jesteśmy dużą firmą z wyjątkową atmosferą - nawiązujemy przyjaźnie, dzielimy ważne momenty i tak po prostu, zwyczajnie się lubimy ;).

I inne benefity:
  • Prywatną opiekę medyczną, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet usług stomatologicznych.
  • Prywatne ubezpieczenie na życie, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet onkologiczny.
  • Dodatkowe bonusy za polecanie znajomych do pracy.
  • Dostęp do audiobooków Inspiro i platformy MyBenefit (bilety do kina, karta Multisport i inne).
  • Biura w świetnych lokalizacjach, program leasingowy, carpooling i parkingi rowerowe.

Kim jesteśmy?

Bycie jednym z nas oznacza ciągły rozwój między innymi wyjątkowymi ludźmi. To zespół, z którym chce się spędzać czas. Szkolenia i inicjatywy, dzięki którym możemy każdego dnia stawać się jeszcze lepszymi ekspertami.
Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, technologii i transformacji cyfrowej. Jedną z naszych jednostek biznesowych jest Business Services. Tworzą ją eksperci, świadczący naszym międzynarodowym klientom usługi z obszarów takich jak HR, finanse i księgowość, łańcuch dostaw, czy transformacja biznesowa.
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zobacz krótkie wideo: https://youtu.be/K8v_UJ7CH8c
Masz dodatkowe pytania dotyczące pracy w Capgemini? Sprawdź nasz profil na Instagramie @capgemini.pl lub odwiedź nasz profil na Facebooku (Capgemini Polska).