kandydatów

Etat Magazynier

Firma: HENRY KRUSE Sp. z o.o. miejsce pracy: Skawina

Ogłoszenie numer: 6060747, z dnia 2021-11-24

HENRY KRUSE Sp. z o.o.

Firma Henry Kruse Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów profesjonalnych środków do utrzymania czystości i higieny.  Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Centrala firmy wraz z magazynem centralnym znajduje się w Bielanach Wrocławskich. Posiadamy oddziały w Markach i Skawinie. W asortymencie posiadamy produkty najwyższej jakości, pochodzące od producentów krajowych i zagranicznych. Współpracujemy z największymi światowymi koncernami.

Magazynier

Miejsce pracy: małopolskie / Skawina

Opis stanowiska

  • przyjmowanie dostaw towarów
  • kompletowanie zamówień
  • wydawanie towaru i obsługa klientów
  • obsługa wózka widłowego
  • utrzymywanie porządku w magazynie

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

  • zatrudnienia na umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • premie uznaniowe
  • premie świąteczne 2 razy w roku
  • kompleksowe szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia do pracy