kandydatów

Etat Technik Serwisu (Elektryk HVAC)

Firma: DTH Selection miejsce pracy: Kraków

DTH Selection – jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji kadry inżynierskiej. Od 2009 roku wspieramy naszych partnerów w selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz managerskie.

Naszym klientem jest firma o długoletnich tradycjach rynkowych specjalizująca się w serwisie instalacji HVAC.

Technik Serwisu (Elektryk HVAC)
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie czynności serwisowych urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych na obiektach przemysłowych oraz użyteczności publicznej (głównie region małopolski oraz województw ościennych, sporadycznie mogą się zdarzać wyjazdy w ramach innych regionów).
  • Dokonywanie przeglądów okresowych.
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
  • Wsparcie techniczne dla klientów.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie, mile widziane techniczne w zakresie elektryki, elektroniki, automatyki lub pokrewne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych (głównie południowa Polska).
  • Mile widziane doświadczenie w serwisie instalacji/urządzeń HVAC.
  • Mile widziane uprawienia F-gaz.
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV.

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne do posiadanej wiedzy oraz umiejętności.
  • Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów, inżynierów.
  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletnich tradycjach rynkowych.

www.dth-selection.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DTH Selection Tomasz Małagowski z siedzibą przy al. Jana Pawła II 22 w Warszawie (00-133) zgadzasz się na przetwarzanie przez Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:„Zgadzam się na przetwarzanie przez DTH Selection Tomasz Małagowski danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem DTH Selection al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa, rekrutacja@dth-selection.pl.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-11-2021
Wyświetleń: 162