kandydatów

Etat Sales Department Coordinator

Firma: NEWMOR Polska Sp. z o.o miejsce pracy: Kraków

Newmor Polska to lider wśród dostawców wysokiej klasy materiałów wykończenia wnętrz obiektów komercyjnych. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji oklein ściennych, wykładzin oraz paneli winylowych przeznaczonych dla obiektów użyteczności publicznej. Wykorzystując innowacyjne technologie nadruków dostarczamy również indywidualne i całkowicie personalizowane fototapety, wykładziny dywanowe oraz wykładziny PVC. W naszej bogatej ofercie znajdują się nowoczesne, designerskie i profesjonalne kolekcje, które umożliwiają wykończenie każdego wnętrza komercyjnego w niepowtarzalny sposób.

Obecnie poszukujemy kandydatki/-a na stanowisko:
Sales Department Coordinator
Miejsce pracy: Kraków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • ścisła współpraca oraz zarządzanie Działem Handlowym
  • współpraca z zagranicznymi Partnerami Firmy - kontakty biznesowe, prowadzenie korespondencji, negocjacji cenowych, ustalanie warunków handlowych
  • bieżące monitorowanie i analiza rynku oraz konkurencji
  • realizacja ustalonej strategii zakupowej oraz sprzedażowej Firmy
  • współpraca z pozostałymi działami Firmy.
WYMAGANIA:
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • doskonałe umiejętności komunikacji i negocjacji
  • wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania dobrych relacji interpersonalnych, umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność i precyzja, zaangażowanie i sumienność,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w przodującej firmie
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny
  • narzędzia do pracy i szkolenia produktowe
  • przyjazną atmosferę w zgranym i doświadczonym zespole
ZREALIZOWALIŚMY TYSIĄCE PRESTIŻOWYCH PROJEKTÓW. JEŻELI CHCESZ BYĆ CZĘŚCIĄ NEWMOR POLSKA – APLIKUJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.