kandydatów

Etat Instalator systemów zabezpieczeń / Elektroinstalator

Firma: Speccontrol miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6009585, z dnia 2021-11-15

Speccontrol

Firma Speccontrol zajmująca się wykonawstwem automatyki budynkowej, instalacji elektrycznych oraz systemów zabezpieczeń poszukuje do swojego zespołu pracowników na stanowisko: Instalator systemów zabezpieczeń/ Elektroinstalator.

Instalator systemów zabezpieczeń / Elektroinstalator

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Wykonywanie instalacji systemów alarmowych,
  • Instalowanie systemów systemów CCTV
  • Realizację przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów
  • Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami Firmy

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok,
  • Wykształcenie kierunkowe techniczne
  • Mile widziane wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezp. technicznego
  • Odpowiedzialności,
  • Umiejętności pracy w grupie,
  • Uprawnienia SEP mile widziane
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stałe godziny pracy,
  • Szkolenia zewnętrzne po zdobyciu podstaw wykonywania instalacji,
  • Profesjonalne elektronarzędzia