kandydatów

Etat Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Firma: RHL RADOSŁAW LEKKI miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6010674, z dnia 2021-11-15

RHL RADOSŁAW LEKKI

Uznana firma doradztwa podatkowego z Krakowa z szerokim spektrum różnorodnych klientów.

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

samodzielna księgowa - prowadzenie ksiąg rachunkowych i kpir.

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość doskonalenia zawodowego (stałe uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach)