kandydatów

Etat Frontend / Senior Frontend Developer (React)

Firma: Power Media miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Frontend / Senior Frontend Developer (React)
Miejsce pracy: Kraków Nr ref.: FSFR

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – wiodącej agencji z branży E commerce, współpracującej z najlepszymi natywnymi markami cyfrowymi na świecie, poszukujemy Frontend Developera oraz Senior Frontend Developera z React.

Produkt firmy opiera się na własnej zaprojektowanej i opracowanej platformie.

Dołączając  do zespołu we Wrocławiu, osoba na tym stanowisku będzie częścią szybko rozwijającej się firmy, która buduje niesamowite sklepy dla uznanych na całym świecie marek. Zespół pracuje zdalnie, ale jednocześnie lubi spotkania i zajęcia zespołowe w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia.

Stos technologiczny w projekcie: React, Next.js i Apollo GraphQL, Javascript /TypeScript, Express.js, Next.js, Webpack, Heroku

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Frontend Developer
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript/TypeScript
  • Minimum 2 lata doświadczenie z React,.js ( w przypadku stanowiska seniorskiego 3+)
  • Doświadczenie w projektowaniu responsywnych/mobilnych stron internetowych i tworzeniu rozwiązań dla wielu przeglądarek zoptymalizowanych pod kątem szerokiej gamy urządzeń.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie swobodnej komunikacji w międzynarodowym zespole)

Firma oferuje:

  • Współpraca w oparciu o B2B.
  • Możliwość pracy 100% zdalnej
  • Możliwość rozwoju umiejętności dzięki współpracy z silnymi międzynarodowymi markami przy innowacyjnych projektach.
  • Elastyczna, wyjątkowa, nieformalna atmosfera z mnóstwem pozytywnych wibracji.
  • Wsparcie doświadczonych i pomocnych współpracowników oraz swoboda tworzenia.
  • Budżet szkoleniowy
  • Piękne biuro we Wrocławiu

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się używając adresu e-mail: iod@ifirma.pl. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie przepis Kodeksu Pracy (art.22 1) a danych wykraczających poza zakres wynikający z przepisu podstawą będzie Twoja zgoda.Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Przewidywane kategorie odbiorców danych: zespół rekrutacyjny oraz kadra decydująca o zatrudnieniu. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.