kandydatów

Etat Administrator Sprzedaży Samochodów

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5975730, z dnia 2021-11-09

Klient portalu Praca.pl

Administrator Sprzedaży Samochodów

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Wykonywanie obowiązków związanych z procesem sprzedaży
  • Wprowadzanie danych do systemów, uzupełnianie wniosków, kompletowanie brakujących pozycji
  • Monitorowanie zmian w statusach
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych
  • Monitorowanie płatności oraz dbanie o prawidłowe rozliczenie transakcji, kompletność kalkulacji
  • Prowadzenie teczek, kartotek Klientów, weryfikacja kompletności dokumentów handlowych poszczególnych transakcji
  • Przygotowywanie raportów dla potrzeb Działu Handlowego
  • Dbanie o terminowość realizacji działań
  • Wspieranie Doradcy Handlowego podczas procesu sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Zdolności analityczne
  • Zorientowanie na jakość obsługi Klienta
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Kartę Multisport