kandydatów

Etat Technolog - Projektant

Firma: IRGA Klawiatury miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5908521, z dnia 2021-10-28

Projektujemy i produkujemy klawiatur membranowe i pulpity sterownicze do  maszyn przemysłowych, urządzeń medycznych, telefonów górniczych oraz przeróżnych sterowników przemysłowych.

Technolog - Projektant

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej (rysunków)
  • ustalenia techniczne z klientami
  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej
  • nadzorowanie produkcji prototypów

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (elektryczne, elektroniczne lub mechaniczne)
  • znajomość rysunku technicznego i schematów elektronicznych
  • dobra znajomość CorelDraw
  • biegłość w posługiwaniu się komputerem (programy biurowe, internet, poczta elektroniczna itp)
  • komunikatywność, dokładność, zdolności analityczne

Mile widziana znajomość:

  • technologii produkcji obwodów drukowanych (PCB)
  • technologii sitodruku

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • premie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-10-2021
Wyświetleń: 204