kandydatów

Etat Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Firma: LUX MED Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Miejsce pracy: Kraków

Zapraszamy do współpracy fizjoterapeutów.
Praca w Centrum Medycznym LUX MED w Krakowie przy ul. Puszkarskiej 7H.

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
  • Współpracę w ramach umowy cywilnej / działalności gospodarczej;
  • Pakiet pozapłacowy: opieka medyczna, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe na życie - na preferencyjnych warunkach;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.
  • Możliwość rozwoju naukowego.
Oczekujemy:
  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie fizjoterapii (tytuł magistra);
  • Minimum 3-letni staż pracy na stanowisku fizjoterapeuty;
  • Umiejętności w zakresie diagnostyki funkcjonalnej;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie znajomość języków obcych;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • Otwartość, sumienność, punktualność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z Pacjentem.
Zadania:
  • Wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii zgodnie z zaleceniami merytorycznymi i metodycznymi;
  • Instruktaż ćwiczeń rehabilitacyjnych;
  • Prowadzenie terapii indywidualnej z Pacjentem;
  • Prowadzenie konsultacji fizjoterapeutycznych: diagnostyka, zlecanie oraz planowanie rehabilitacji;
  • Prowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej
Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze