kandydatów

Etat Kucharz

Firma: FOOD FANS SPÓŁKA Z O.O. miejsce pracy: Kraków

FoodFans sp. z o. o.  Jesteśmy firmą cateringową działającą na terenie Krakowa i najbliższych okolic.

W związku z rozwojem firmy i poszerzeniem oferty poszukujemy osób na stanowisko:

Kucharz
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie wyrobów kulinarnych w oparciu o ustalone receptury
  • Pakowanie i porcjowanie posiłków według podanych gramatur
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Dbałość o wysoką jakość przygotowanych potraw
  • Dbałość o powierzony sprzęt kuchenny oraz odpowiedzialność za porządek na kuchni
  • Wysoka jakość obsługi klienta
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kucharz – min. 1 rok
  • Doświadczenie w przygotowaniu dań dietetycznych – mile widziane
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Komunikatywność, samodzielność
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-10-2021
Wyświetleń: 251