kandydatów

Etat Kierowca

Firma: Dorado Chłodnie sp. z o. o. miejsce pracy: Kraków

Firma Dorado jest liderem dystrybucji cateringowej za sprawą niezawodnego serwisu sprzedaży i kompleksowej oferty produktów spożywczych.

W związku z ciągłym rozwojem obecnie poszukujemy pracowników

na stanowisko:

Kierowca
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • terminowe dostarczanie produktu do klienta (art. spożywcze – gastronomia)
  • sprawdzenie i bezpieczne dowiezienie ładunku
  • zgłaszanie wszelkich usterek związanych z pojazdem
Oczekujemy:
  • dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • gotowości do intensywnej pracy
  • dyspozycyjności, sumienności, uczciwości
  • prawa jazdy kat. B, mile widziana kat. C z kursem na przewóz rzeczy
Oferujemy:
  • pracę w zaangażowanym i ambitnym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, samochód dostawczy)
  • umowę o pracę
Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Dane osobowe będą przeglądane i przetwarzane przez pracowników Dorado Chłodnie sp. z o. o. do zakończenia rekrutacji w dn 31.07.2018. Po tym terminie dane osobowe zostaną zniszczone.