kandydatów

Etat Inżynier Automatyk

Firma: Sunlight-Tech, Inc. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5786712, z dnia 2021-10-11

Sunlight-Tech, Inc.

Sunlight-Tech, Inc.to amerykańska firma doradcza.

Inżynier Automatyk

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • projektowanie i wykonywanie rysunków technicznych i dokumentacji elektrycznej układów automatyki, szaf sterowniczych, pulpitów sterowniczych oraz instalacji elektrycznych nowych urządzeń i stanowisk testowych;
  • określenie zakresu prac dla instalacji elektrycznych
  • wykonywanie dokumentacji projektowej i opracowywanie DTR;
  • specyfikacja i selekcja urządzeńsystemów elektrycznych do zastosowań w automatyce.
  • projektowanie systemów elektrycznych w oparciu o normy i wymagania Klienta
  • rozwiazywanie problemów technicznych przy projektach;
  • nadzór nad realizacją produkcji, odbiorami, montażem elektrycznym oraz uruchamianie urządzeń i stanowisk badawczych;
  • tworzenie specyfikacji technicznych oraz przygotowanie kalkulacji
  • nieszablonowe podejście do wykonywanych zadań;
  • tworzenie i sprawdzanie dokumentacji projektowej, m.in.: studium koncepcyjne, dokumenty wykonawcze, rysunki, raporty, obliczenia
  • współpraca z działami planowania i zakupów
  • współpracę z zespołem projektowym w zakresie wyboru koncepcji i wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań;
  • Programowanie sterowników Allan Bradley

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość systemów niskiego i średniego napięcia
  • znajomość zagadnień specyfikacji i selekcji urządzeń i systemów elektrycznych
  • znajomość typowych dokumentów projektowych i cyklu projektowego
  • umiejętność pracy w międzynarodowym zespole specjalistów
  • wykształcenia wyższego technicznego; preferowany kierunek: elektronika, elektrotechnika lub pokrewne;
  • umiejętności czytania i tworzenia schematów oraz planów elektrycznych;
  • wiedzy z zakresu elektryki (wzory, dobór kabli, dobór zabezpieczeń, wykonywanie obliczeń elektrycznych itp.) oraz znajomości aktualnie obowiązujących norm;
  • znajomości narzędzi CAD: AutoCad, (dodatkowym atutem będzie znajomość programu typu Solid Works Electrical);
  • umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim z uwzględnieniem terminologii technicznej;
  • umiejętności samodzielnej kreatywnej pracy nad postawionymi zadaniami;
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, systematyczności;
  • zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia;
  • silnej motywacji do podnoszenia kwalifikacji;
  • nastawienia na realizację celów;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • ambitne wyzwania, realizacja zaawansowanych i innowacyjnych projektów;
  • przyjazna atmosfera, praca w młodym, dynamicznym zespole;
  • swoboda działania przy wsparciu zespołu;
  • elastyczny czas pracy;
  • kandydaci muszą mieć ważną wizę, aby od czasu do czasu podróżować do Stanów Zjednoczonych.