kandydatów

Etat Asystent Technologa / Technolog

Firma: Euronova Sp.z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5750328, z dnia 2021-10-06

EURONOVA Sp. z o.o. Sp. k.

Krakowska fabryka mebli biurowych i hotelowych
z wieloletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni:

Asystent Technologa / Technolog

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • tworzenie dokumentacji technicznej mebli,
  • tworzenie oprogramowania do maszyn typu CNC,
  • nadzór nad procesem produkcyjnym.

Wymagania

  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej w programach typu CAD,
  • znajomość pakietu Office,
  • preferowane wykształcenie w kierunku: akustycznym, materiałowym lub chemicznym.
  • zdolności techniczne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • łatwość uczenia się,
  • otwartość na wyzwania.

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy,
  • umowę o pracę lub inne formy współpracy.