kandydatów

Etat Pracownik administracyjno-biurowy

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5705790, z dnia 2021-10-04

Klient portalu Praca.pl

Polska Firma handlowa zajmująca  się sprzedażą maszyn przemysłowych.

Lokalizacja biuro: Kraków-Krowodrza.

Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa administracyjna biura
  • zarządzanie obiegiem dokumentów
  • zarządzanie korespondencją i komunikacją telefoniczną
  • koordynacja zamówień m.in. artykułów biurowych
  • organizowanie i koordynowanie dostaw towarów z innych krajów
  • tłumaczenie tekstów
  • zarządzanie magazynem narzędzi wymiennych i wysyłka towaru do klientów
  • przygotowywanie materiałów marketingowych
  • prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego

Wymagania

  • znajomość obsługi komputera
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • zdolności interpersonalne; komunikatywność i otwartość
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka polskiego, angielskiego (mile widziana znajomość j. chińskiego) w mowie i w piśmie

Oferujemy

  • umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin, wolne weekendy
  • miłą atmosferę