kandydatów

Etat Pracownik biura obsługi klienta / Kasjer

Firma: DRIMPOL Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5703228, z dnia 2021-09-29

DRIMPOL to firma handlowa działająca w branży spożywczej od 1990 r. na terenie południowej i wschodniej Polski, zajmująca się w szczególności dystrybucją żywności mrożonej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik biura obsługi klienta / Kasjer

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • obsługa zamówień sprzedaży i zakupu
  • wystawianie dokumentów w systemie informatycznym
  • kontrola generowanej w dziale dokumentacji, kompletowanie i archiwizowanie
  • obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego Spółki
  • rozliczanie kierowców z dokumentów i gotówki
  • planowanie tras dla kierowców w oparciu o zamówienia
  • realizowanie i dokumentowanie operacji kasowych
  • odpowiedzialność materialna za powierzone mienie
  • praca w systemie zmianowym

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość zasad gospodarki kasowej i obowiązujących w tym zakresie przepisów
  • umiejętność obsługi programów użytkowych w tym pakietu MS Office
  • preferowane wykształcenie wyższe
  • znajomość topografii województwa
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • systematyczność i dokładność
  • komunikatywność

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • premie w ramach systemu motywacyjnego