kandydatów

Etat Specjalista ds. Kontaktów z Organami Ścigania

Firma: Atlantis Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Atlantis Poland sp. z o.o. to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu działająca w sektorze finansowym, która jako jeden z liderów konsekwentnie zwiększa swój potencjał rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kontaktów z Organami Ścigania
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Współpraca i prowadzenie korespondencji z Policją/ Prokuraturą/ Sądami oraz innymi Organami Ścigania;
  • Przygotowywanie zawiadomień o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę Spółki;
  • Reprezentowanie Spółki w ramach toczących się już postępowań;
  • Zarządzenie dokumentacją związaną z prowadzonymi sprawami;
  • Współpraca z innymi działami w Spółce w zakresie przestępstw gospodarczych i urzędniczych;
  • Przeciwdziałanie oraz wykrywanie przestępstw gospodarczych;
  • Prowadzenie postępowań wyjaśniających oraz raportowanie o wykrytych; przestępstwach i nadużyciach w ramach działań Spółki.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku prawniczym, urzędniczym;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość programów Word i Excel, szybkie i płynne pisanie;
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracy;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz samodzielności działania.
Oferujemy:
  • Miesięczny okres próbny, następnie na czas nie określony;
  • Bezstresowe przygotowanie do objęcia stanowiska pracy;
  • Wysokie premie motywacyjne;
  • Praca w biurze w godzinach 8-16;
  • Możliwy kontrakt B2B w ramach współpracy;
  • Możliwość rozwoju oraz doświadczenie w szybko rozwijającej się firmie.