kandydatów

Etat Obserwator produkcji

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

W związku z rozwojem zakładu naszego Klienta MAN Trucks - lidera w branży na rynku małopolskim, produkującego pojazdy ciężarowe klasy ciężkiej dla klientów w całej Europie, powstają nowe miejsca pracy.

Obserwator produkcji
Miejsce pracy: Kraków | Numer ref.: UZ/097/GAA

Oferujemy:

  • Start projektu 1 październik
  • Niezbędne szkolenia wdrożeniowe - dowiesz się jak wygląda produkcja pojazdów ciężarowych, czym jest Lean, Gemba czy Kaizen.
  • Elastyczny grafik pracy
  • Pracę w firmie MAN Trucks - lidera na rynku małopolskim, laureat nagrody "Przyjazne miejsce pracy"
  • Umowę zlecenie na okres 3 miesięcy (październik-grudzień)
  • Pracę w miłej atmosferze (z badań satysfakcji wynika że 97% naszych pracowników jest zadowolonych z pracy w MAN Trucks)
  • Poleć nam swojego znajomego - wspólnie dojeżdżajcie i zdobywajcie doświadczenie!

Wymagania:

  • Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej
  • Komunikatywność i otwartość we współpracy z nowo poznanymi osobami.
  • Umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów
  • Pozytywne usposobienie - zależy nam na miłej atmosferze w pracy
  • Spostrzegawczość oraz umiejętność wyciągania wniosków z obserwacji

Zadania:

  • Obserwacja procesów na linii montażowej
  • Zbieranie wniosków z obserwacji i wymiana informacji pomiędzy obserwatorami
  • Raportowanie wyników do przełożonych.

Zainteresowany? Nie czekaj! Aplikuj lub wyślij sms o treści "MAN-UZ" na nr. 668 341 729.

Miejsce pracy: Niepołomice
Nr Ref.: UZ/097/GAA
Oferta dotyczy pracy tymczasowej