kandydatów

Etat Technik utrzymania ruchu

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Niepołomice

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Niepołomice | Numer ref.: TUR/172/KKO

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premie)
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Wykształcenie średnie techniczne (mechaniczne, mechatroniczne, elektryczne/elektroniczne, elektromechaniczne, w zakresie automatyki przemysłowej)
  • Znajomość zagadnień związanych z automatyką, pneumatyką i mechaniką ogólną
  • Uprawnienia SEP
  • Wiedza w zakresie instalacji energetycznych (sprężone powietrze, instalacja pary wodnej, instalacja gazowa) będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy zmianowej w ruchu ciągłym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość sterowników PLC

Zadania:

  • Bieżące konserwacje maszyn i urządzeń produkcyjnych, serwis w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Naprawy awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Współpraca z całym działem UR w procesie rozruchu nowych maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn
  • Sporządzanie raportów i analiz z bieżącej pracy
  • Współpraca z działem produkcji