kandydatów

Etat Kierowca

Firma: ATF Heavy Transport miejsce pracy: Niepołomice

Ogłoszenie numer: 5671182, z dnia 2021-09-24

ATF Heavy Transport

autotransportery w ruchu międzynarodowym

Kierowca

Miejsce pracy: małopolskie / Niepołomice

Opis stanowiska

ATF Heavy Transport zatrudni kierowców kategorii C+E na autotransportery w ruchu międzynarodowym. Wozimy nowe ciężarówki. Główne kierunki: Niemcy, Belgia, Holandia, Francja.

Wymagania

  • zaangażowanie
  • dbanie o powierzony sprzęt
  • doświadczenie na C+E
  • doświadczenie na autotransporterach będzie atutem, ale nie jest wymagane

Oferujemy

  • stabilne, wypłacane na czas wynagrodzenie (9000-12000 pln miesięcznie netto)
  • pracę w firmie o ugruntowanej międzynarodowej pozycji w branży
  • możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • dla osób bez doświadczenia opiekę doświadczonych instruktorów
  • wsparcie i wzajemny szacunek;

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-09-2021
Wyświetleń: 235