kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: Pomysłowi Księgowi miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5669139, z dnia 2021-09-24

Pomimo ugruntowanej pozycji na rynku, w dalszym ciągu dynamicznie rozwijamy nasze biuro rachunkowe - Pomysłowi Księgowi. Każdego dnia poszerzamy grono naszych klientów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego biznesu i oferując kompleksowe rozwiązania w tym zakresie. Rzetenie podchodzimy do zagadnień podatkowych, dzięki czemu nasi klienci mogą się skupić na prowadzeniu działalności gospodarczej. Obsługujemy podmioty o zróżnicowanej działalności i skali wielkości, od najmniejszych firm jednoosobowych po złożone organizmy gospodarcze i grupy kapitałowe. Nasze usługi cechują się kompleksowością i wysokim poziomem merytorycznym.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: PL/2021/09

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem i regularnie powiększającą się bazą naszych klientów, do naszego zespołu poszukujemy kolejnych osób na stanowisko "samodzielna księgowa / samodzielny księgowy", realizujących swoje zadania stacjonarnie w jednym z naszych biur. Współpraca opiera się na zasadach etatowych (Umowa o pracę lub zlecenie) lub kontraktu B2B. Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • samodzielne prowadzenie księgowości klientów (KPiR lub księgi rachunkowe),
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i prowadzenie dokumentacji podatkowej (PIT, CIT, VAT),
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych,
  • kontakty z organami administracji publicznej(US itp.).

Wymagania

  • minimum pięcioletnie (5 !) doświadczenie w księgowości w biurze rachunkowym,
  • znajomość oprogramowania Enova na poziomie co najmniej dobrym - wymóg konieczny,
  • znajomość zasad rachunkowych i przepisów prawa podatkowego,
  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

Oferujemy

  • współpraca w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenia lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i efektywności (5 tyś. - 15 tys. brutto),
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym,
  • rozwój zawodowy w oparciu o profesjonalny system szkoleń,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-09-2021
Wyświetleń: 179