kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. Produktów

Firma: ista Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą. Działamy w 24 krajach, zatrudniając ponad 5000 pracowników. W Polsce posiadamy 10 oddziałów.

Obecnie poszukujemy do naszej Centrali w Krakowie kandydatów/ek na

stanowisko techniczne z zacięciem marketingowo – sprzedażowym

Specjalista / Specjalistka ds. Produktów
Zadania:
  • Koordynacja procesu wdrażania nowych produktów (np. wodomierze, ciepłomierze, systemy odczytowe)
  • Opracowywanie materiałów i dokumentacji produktowej
  • Opracowanie materiałów i prezentacji szkoleniowych dla pracowników i klientów
  • Współpraca wewnętrzna z działem Marketingu, IT, Sprzedaży i Operacji
  • Współpraca z centralą firmy przy wdrażaniu nowych urządzeń i systemów radiowych
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników i klientów
  • Zarządzanie bazą wiedzy o urządzeniach i systemach radiowych
  • Aktualizacja opisów i map procesów związanych z wdrożeniem nowych produktów
Wymagania:
  • Wiedza o urządzeniach pomiarowych (wodomierze, ciepłomierze) i chęć dalszego rozwoju
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe – np. Inżynieria Sanitarna, lub doświadczenie w branży
  • Umiejętność współpracy z ze zróżnicowanym klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Podejście procesowe przy realizacji zadań
  • Zaangażowanie i troska o jakość produktów
  • Samodzielność, skrupulatność i dokładność w działaniu
  • Konsekwencja i umiejętność znajdowania właściwych rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca komunikację z centralą firmy
  • Praktyczna znajomość środowiska MS Office, umiejętność tworzenia prezentacji w PowerPoint
Oferujemy
  • Stabilną pracę w przyjaznym i otwartym zespole
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinasowanie sportu i nauki języka obcego i wiele innych