kandydatów

Etat Partner Biznesowy

Firma: Nasz Prąd miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5614536, z dnia 2021-09-16

Ogólnopolska firma, z siedzibą główną we Wrocławiu. Obsługujemy zarówno przedsiębiorstwa jak i klientów indywidualnych. Zapewniamy najwyższe standardy wykonania instalacji fotowoltaicznych dzięki współpracy z najlepszymi producentami oraz własnym ekipom monterskim.  W skład naszych zespołów wchodzą ludzie z wizją i doświadczeniem w obszarze odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta od pierwszego kontaktu handlowego, przez ocenę, dopasowanie oraz zaprojektowanie instalacji, profesjonalny montaż oraz cały proces posprzedażowy.

Partner Biznesowy

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Rozwój terytorialnej struktury handlowej
  • Pozyskiwanie klientów
  • Budowanie zespołu/zespołów
  • Utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta
  • Dbanie o dochodowość biznesu
  • Monitorowanie ryzyk związanych z działalnością

Oferujemy

  • Indywidualne warunki współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroką samodzielność decyzyjną
  • Zorganizowane zaplecze centralne
  • Skuteczne procedury operacyjne
  • Wsparcie w budowaniu biznesu