kandydatów

Etat Asystent Projektanta konstrukcji

Firma: MM Konstrukcje Budowlane miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5593323, z dnia 2021-09-14

MM Konstrukcje Budowlane

Firma MM Konstrukcje Budowlane zajmuje się projektowaniem obiektów budownictwa ogólnego i mostowego.

Nasza specjalnością są projekty niestandardowe, wymagające wiedzy i indywidualnego podejścia.

Asystent Projektanta konstrukcji

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: 2

Opis stanowiska

Poszukujemy twórczych i ambitnych osób chcących dołączyć do naszego zespołu i pracować przy tworzeniu projektów konstrukcji niekonwencjonalnych obiektów budowlanych.

Wymagania

  • ukończone kierunkowe studia wyższe (lub studenci ostatniego roku studiów)
  • znajomość i umiejętność praktycznego stosowania norm i przepisów z zakresu budownictwa
  • znajomość obliczeniowych programów komputerowych (RFEM, Robot)
  • kreatywność i samodzielność myślenia
  • motywacja do pogłębiania wiedzy
  • znajomość programów Allplan, Tekla Structures będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premii
  • możliwość pracy przy nietypowych i ambitnych projektach
  • możliwość pogłębiania wiedzy i rozwijania umiejętności
  • szkolenia w zakresie stosowania nowoczesnego oprogramowania inżynierskiego.