kandydatów

Etat Kierowca - Dostawca Żywności

Firma: Solid S.A. miejsce pracy: Kraków

Kierowca - Dostawca Żywności
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • realizacja dostaw zakupów spożywczych według standardów klienta,
  • dbanie o przekazane mienie,
  • rozliczenie z pobranych materiałów i narzędzi.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość topografii miasta,
  • książeczka sanepidu lub gotowość wyrobienia,
  • dokładność i odpowiedzialność,
  • systematyczność, niekaralność, kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie
  • gwarantowaną stawkę podstawową oraz system motywacyjny,
  • praca w młodym, dynamicznym zespole,
  • szkolenie wprowadzające,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.