kandydatów

Etat Kierownik Marketu

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. miejsce pracy: Kraków

Merkury Market – sieć sklepów działająca na ternie Polski, Słowacji i Czech zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych, której hasło przewodnie to "Remontuj i urządzaj taniej!" w związku z otwarciem kolejnych obiektów handlowych prowadzi aktualnie nabór na stanowisko:

Kierownik Marketu
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych
  • dbałość o wysoki poziom oraz profesjonalną obsługę klienta
  • nadzór nad profesjonalnym wizerunkiem sklepu zgodnym ze standardami sieci
Od kandydatów oczekujemy:
  • zdolności przywódczych i samodzielności
  • odpowiedzialności i uczciwości
  • umiejętności organizowania i planowania pracy
  • zorientowania na wyniki
  • entuzjazmu i dynamiki w działaniu
  • zdolności do analitycznego myślenia
  • komunikatywność
  • mobilności, gotowości do podjęcia pracy w delegacjach na terenie Słowacji
  • doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu kilkunastoosobowym zespołem będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • pracę umożliwiającą rozwój własnych kompetencji
  • profesjonalny system szkoleń
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • wszystkie niezbędne narzędzia służbowe
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) klauzuli o następującej treści:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie.
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno),
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) w/w Rozporządzenia,
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza,
4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
6) ma Pani/Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem e-mail.
7) podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozostałe oferty pracy w firmie Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Etat Magazynier w firmie: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. miejsce pracy: Kraków 09-02-2023
Etat Magazynier w firmie: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. miejsce pracy: Kraków 04-01-2023
Etat Zastępca Kierownika Marketu w firmie: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. miejsce pracy: Kraków 25-11-2022
Etat Zastępca Kierownika Marketu w firmie: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. miejsce pracy: Kraków 12-10-2022
Etat Dekorator ekspozycji sprzedażowej w firmie: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. miejsce pracy: Kraków 18-08-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-09-2021
Wyświetleń: 182