kandydatów

Etat Zastępca Menedżera Działu Sprzedaży

Firma: Peek&Cloppenburg Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Zastępca Menedżera Działu Sprzedaży

ZATRUDNIENIE Pełny etat
ROZPOCZĘCIE od zaraz
SPÓŁKA Peek&Cloppenburg Sp.z o.o
OSOBA KONTAKTOWA Marta Kot
LOKALIZACJA Warszawa, Kraków, Gdańsk

Peek & Cloppenburg to międzynarodowa sieć domów mody posiadająca około 140 sklepów w 15 europejskich krajach. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości produktów i wyjątkową obsługę klienta. Jako firma rodzinna, od 120 lat oferujemy naszym pracownikom bezpieczne i dynamiczne środowisko pracy oraz możliwości stałego rozwoju zawodowego. Łączymy to, co najlepsze z obu światów: niezawodność dzięki innowacjom, koncentrację na kluczowych parametrach ze świadomością trendów, osobistą odpowiedzialność i poczucie wspólnoty - i wiele więcej. Dołącz do naszej grupy firm i rozpocznij karierę w Peek & Cloppenburg.

ZADANIA

  • Wspólne kierowanie zespołem
  • Pomoc kierownikowi działu w motywowaniu i szkoleniu zespołu
  • Wsparcie i współuczestniczenie w realizacji kroków mających na celu zwiększenie sprzedaży
  • Zapewnienie przyjaznej i profesjonalnej obsługi klienta
  • Prowadzenie regularnej analizy towaru i optymalizacja sali sprzedażowej poprzez wdrożenie wizualnych wytycznych VM
  • Kontakt i współpraca z działem zakupu w celu lepszego doboru towarów

WYMAGANIA

  • Praktyczne doświadczenie, najlepiej w branży tekstylnej, FMCG lub usługowej
  • Entuzjazm dla mody, trendów i lifestylu
  • Silna orientacja na klienta i obsługę
  • Wysoki poziom zaangażowania, inicjatywa i praktyczne podejście
  • Umiejętności organizacyjne i analityczne
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

CO OFERUJEMY

  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Indywidualny plan kariery
  • Dynamiczne środowisko pracy ukierunkowane na zespołowość i odpowiedzialność indywidualną
  • Bezpieczeństwo koncernu rodzinnego o bogatej tradycji
  • Zniżka pracownicza w sklepach P&C na terenie Polski
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej