kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Bochnia

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę w placówce partnerskiej
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas motywujedo pracy:

Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

miejsce pracy: Bochnia, Nr ref.: RKM/104/0921

Twoje zadania:

  • obsługa istniejącego portfela klientów
  • kompleksowa obsługa klientów zamożnych w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • współpraca z pośrednikami
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

Potrzebne Ci będzie:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów
  • umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta
  • otwartość na pozyskiwanie nowych klientów zamożnych
  • dobra znajomość produktów depozytowych, kredytowych, inwestycyjnych
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
  • prawo jazdy kat. B