kandydatów

Etat Recepcjonista / Saunamistrz

Firma: Saunarium Borowinowa miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5516093, z dnia 2021-09-02

Saunarium Borowinowa

Jedno z największych stref saunowych w Krakowie.

Recepcjonista / Saunamistrz

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy do pracy Saunamistrza (osobę wykonującą seanse saunowe) oraz Recepcjonistę:

Przyjmiemy także osoby bez doświadczenia w pracy jako saunamistrz. Szkolimy na miejscu, praca głównie popołudniami, w godzinach otwarcia obiektu. Praca 1 - 3 razy w tygodniu. Praca na umowę zlecenie.

Obowiązki:
  • praca w recepcji saunarium,
  • kontrola saunarium i jego pomieszczeń,
  • dbanie o czystość,
  • edukowanie klientów o poprawnej kulturze saunowania,
  • wykonywanie seansów saunowych.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie pracy w saunarium lub w strefie SPA,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • wytrzymałość na wysokie temperatury,
  • kreatywność.

Oferujemy

Szkolenie na miejscu, rozwój w charakterze pracy jako saunamistrz.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-09-2021
Wyświetleń: 190