kandydatów

Etat Kierowca Magazynier

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5504570, z dnia 2021-09-01

Klient portalu Praca.pl

Zaopatrzenie gastronomii, transport międzynarodowy.

Kierowca Magazynier

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Praca polega na przygotowaniu dostaw (mięso wędliny) i dostarczeniu ich do restauracji samochodami typu Fiat Ducato, Renault Master itp. Wymagane prawo jazdy kategoria B (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu takich pojazdów) oraz brak przeciwwskazań do pracy fizycznej. Praca na jedną zmianę.

Wymagania

  • Prawo Jazdy Kat B.
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

Oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie (od 15 lat na rynku).
  • Stawka 21zł/h na rękę.