kandydatów

Etat Spedytor Morski

Firma: Logwin Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga  1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor Morski
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Realizacja procesu operacyjnego dla wysyłek morskich i lotniczych
  • Codzienne, bezpośrednie utrzymywanie relacji z kontrahentami
  • Sporządzanie dokumentacji wysyłkowej zgodnej ze standardowymi procedurami operacyjnymi
  • Wprowadzanie danych do systemów operacyjnych
  • Bieżący monitoring i kontrola kosztów transportowych
  • Bezpośrednia współpraca z oddziałami firmy na całym świecie

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość rynku transportowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i efektywnego działania w dynamicznym środowisku
  • Sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie TSL
  • Dostęp do bezpłatnego pakietu medycznego
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport oraz dodatkowe benefity związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych