kandydatów

Etat Inspektor BHP

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

People make places
Inspektor BHP

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zadań służby BHP
  • Przeprowadzanie szkoleń BHP i innych
  • Koordynacja działań naprawczych i doskonalących
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją dot. wdrożonych systemów zarządzania w zakresie BHP
  • Prowadzenie niezbędnych analiz i statystyk, sporządzanie raportów zgodnie z procedurami firmy
  • Samodzielne prowadzenie małych projektów w obrębie usprawniania procesów

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów - BHP (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, umożliwiającego swobodną komunikację (przygotowywanie dokumentów oraz prowadzenie szkoleń w języku angielskim)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych