kandydatów

Etat Ekspedient / Ekspedientka

Firma: Pracownia Cukiernicza Stanisław Cyran miejsce pracy: Zabierzów

Ogłoszenie numer: 5461667, z dnia 2021-08-26

Produkcja i sprzedaż tradycyjnych, codziennie świeżo wypiekanych wyrobów cukierniczych takich jak:torty, ciasta, ciastka deserowe, drożdżówki, herbatniki itp.

Ekspedient / Ekspedientka

Miejsce pracy: małopolskie / Zabierzów

Opis stanowiska

  • Praca w cukierni na stanowisku sprzedawca-kasjer w sklepie firmowym.
  • Bezpośrednia obsługa klienta, sprzedaż tradycyjnych - codziennie wypiekanych wyrobów cukierniczych, przyjmowanie i wydawanie zamówień.
  • Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala. Dbanie o porządek i utrzymanie czystości w sklepie.

Wymagania

  • Miła aparycja.
  • Doświadczenie w handlu i w obsłudze urządzeń fiskalnych.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży spożywczej lub gastronomii.

Oferujemy

  • Praca na umowę o pracę.
  • Stałe i stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony po okresie próbnym.
  • Miła, cicha i spokojna atmosfera pracy.
  • Żadnych odgórnych progów oraz planów sprzedażowych, itp.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-08-2021
Wyświetleń: 194