kandydatów

Etat Pracownik Biurowy

Firma: Sloneczko.net miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5453816, z dnia 2021-08-25

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z młodym (wiecznie!) zespołem. Oferujemy:

  • dostęp do internetu i telewizji na obszarze Krakowa
  • budowę i obsługę internetowych sieci lokalnych
  • instalacje monitoringu

Nasz zespół nie jest duży, ale bardzo zgrany. Słuchamy siebie nawzajem i wiemy, że możemy na siebie liczyć.

Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Szukamy kogoś do stałej współpracy. Jeżeli więc szukasz miejsca, aby zaczepić się na chwilę, lub tylko przybić pieczątkę – nie aplikuj. Jeżeli przekonasz nas do siebie, zaoferujemy Ci stałą pracę.

Twoje specjalistyczne wykształcenie nie jest dla nas najważniejsze. Ważna jest otwartość umysłu, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi, gotowość do stawienia czoła nowym wyzwaniom oraz spełnienie wymagań określonych przez nas poniżej.

Jeżeli jesteś studentem/studentką studiów zaocznych będzie to dodatkowym atutem.

Pracownik biura Sloneczko.Net wykonuje codziennie podobne prace - kontaktuje się z klientami, sprawdza płatności, wystawia faktury, obsługuje kasę fiskalną, program księgowy, ustala grafik pracownikom technicznym.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Biegłej znajomości komputera – nie będziemy sprawdzać czy potrafisz dłubać w rejestrze systemu, ale oczekujemy, że konfiguracja połączenia sieciowego nie będzie dla Ciebie wyzwaniem nie do przejścia.
  • Łatwości w nauce obsługi oprogramowania – pracujemy na systemach linuksowych, spotykamy się z dziesiątkami aplikacji klienckich. Nie oczekujemy, że kiedykolwiek widziałeś konsolę, lub że znasz setki aplikacji pod system Windows – ale spodziewamy się, że jeżeli je zobaczysz szybko się ich nauczysz. Będziemy cieszyć się razem z Tobą, jeżeli zobaczysz LibreOffice i nie będziesz przerażony, tylko pokażesz nam, że różnice w stosunku do Worda nie są dla Ciebie przeszkodą.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego - sprawdzimy to :)
  • Otwartości na ludzi – cenimy i lubimy naszych klientów, jesteśmy otwarci na ich potrzeby. Ważna jest dla nas również atmosfera w pracy, Ty też przecież chcesz pracować w miłym towarzystwie.

Oferujemy

Pracę na pełny etat w naszym biurze: pon - pt w godz 10 - 18. Nie jesteśmy korporacją, więc nie zaoferujemy Ci dodatków typu np karta Benefit, ale możemy Ci zagwarantować docelowo niezłe wynagrodzenie, respektowanie Twoich praw, szalone imprezy w dobrym towarzystwie i wyzwania, które dadzą Ci satysfakcję.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-08-2021
Wyświetleń: 170