kandydatów

Etat Lider Utrzymania Ruchu

Firma: Interpak-2 Krzysztof Dębicki, Anna Bal Sp.J. miejsce pracy: Myślenice

Ogłoszenie numer: 5410667, z dnia 2021-08-24

Firma Interpak - lider na rynku opakowań kartonowych w Polsce.

Lider Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: małopolskie / Myślenice

Opis stanowiska

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn
  • usuwanie awarii
  • działania prewencyjne, wykonywanie planowanych przeglądów i konserwacji maszyn
  • udział w projektach związanych z modernizacją parku maszynowego i infrastruktury
  • zgłaszanie sugestii zmian technicznych w maszynach i urządzeniach

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • ogólna znajomość budowy układów napędowych maszyn przemysłowych napędzanych elektrycznie, pneumatycznie i hydraulicznie
  • podstawowa znajomość zasad rysunku technicznego
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych
  • prawo jazdy kat. B
  • atutem będzie ogólna znajomość sterowników PLC lub falowników lub układów sterowania lub napędów elektrycznych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja własnej pracy
  • atutem będzie podstawowa znajomość języka włoskiego

Oferujemy

  • budowanie doświadczenia związanego z pracą w dynamicznie rozwijającej się firmie i nowoczesnymi maszynami
  • możliwości rozwoju i samorealizacji
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • doświadczony zespół specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy
  • ciekawą i dynamiczną pracę w miłej atmosferze
  • pakiet medyczny

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-08-2021
Wyświetleń: 226