Etat Specjalista ds. wycen instalacji sanitarnych i technologicznych

Firma: CONTROL PROCESS S.A. miejsce pracy: Kraków

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. wycen instalacji sanitarnych i technologicznych

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • weryfikacja projektów przetargowych,

  • gromadzenie i analiza danych niezbędnych do przygotowania oferty handlowej,

  • sporządzanie kosztorysów ofertowych i wykonawczych w oparciu o ścisłą współpracę z klientem i innymi zespołami grupy w zakresie instalacji sanitarnych i technologicznych,

  • kompletowanie oferty i budżetu realizacyjnego.

Wymagania:
  • wykształcenie branżowe min. średnie techniczne,
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność analizy i weryfikacji dokumentacji projektowej,
  • bardzo dobra znajomość branży sanitarnej i technologicznej,
  • znajomość prawa zamówień publicznych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra znajomość programu kosztorysowego NORMA/ZUZIA
  • znajomość oprogramowania CAD,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie związane z wyceną i realizacją oczyszczalni ścieków.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.