kandydatów

Etat Specjalista ds. kosztorysowania

Firma: ENPROM Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. kosztorysowania
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie wycen, kalkulacji i kosztorysów w branży elektroenergetycznej
  • Przygotowywanie specyfikacji ilościowej i materiałowej
  • Analiza i kontrola dokumentacji w zakresie przyjętych założeń do wyceny
  • Sporządzanie zapytań cenowych do dostawców i podwykonawców
  • Monitorowanie rynku usług elektroenergetycznych, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektryka, elektrotechnika, budownictwo
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office, Auto CAD, Norma
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, rzetelność, dokładność
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym wynagrodzenia
  • Przyjazne środowisko pracy, nowoczesne zarządzanie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach merytorycznych oraz ciekawych projektach
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, karty Multisport

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-08-2021
Wyświetleń: 191