kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. Marketingu i Administracji

Firma: CONTROL PROCESS S.A. miejsce pracy: Kraków

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Marketingu i Administracji

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • obsługa administracyjna składanych ofert oraz wniosków prekwalifikacyjnych
  • nadzór i zarządzanie dokumentacją w formie papierowej i elektronicznej dotyczącej składanych ofert, realizowanych umów, zapewnianie właściwego przepływu informacji
  • wsparcie w codziennych czynnościach działu (prace edytorskie, tłumaczenia)
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami i podwykonawcami
  • opracowanie informacji i komunikatów spółki
  • opracowywanie materiałów promocyjnych i wizerunkowych spółki (foldery, filmy promocyjne, broszury)
Wymagania:
  • zorientowanie na rozwój i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z administracją w sektorze B2B
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z reklamą i marketingiem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność
  • umiejętność organizacji własnej pracy
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.