kandydatów

Etat Konsultant ds. Marketingu i Rozwoju Biznesu

Firma: CONTROL PROCESS S.A. miejsce pracy: Kraków

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Konsultant ds. Marketingu i Rozwoju Biznesu

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • kontakt z firmami zagranicznymi z całego świata celem nawiązania współpracy przy projektach branżowych
  • wsparcie przy przygotowywaniu ofert biznesowych (pośredniczenie pomiędzy wszystkimi działami w firmie)
  • przygotowywanie ofert i przeprowadzanie działań marketingowych w Polsce i za jej granicami
  • bieżąca obsługa biura i korespondencji (kontakt telefoniczny, e-mail)
  • udział w spotkaniach z partnerami biznesowymi
  • prowadzenie projektów międzynarodowych
  • wykonywanie tłumaczeń językowych (pisemnych i ustnych)
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe – preferowane: ekonomia lub marketing lub zarządzanie
  • znajomość ustawy prawo zamówień publicznych
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych
  • doświadczenie w wyszukiwaniu i pozyskiwaniu firm do współpracy
  • wysokie zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność samodzielnego poszukiwania informacji
  • kreatywność, samodzielność, dokładność, i otwartość
  • umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich
  • chęć poszerzania swoich kwalifikacji i umiejętności zawodowych
  • wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • ciągły rozwój i zwiększanie swoich kwalifikacji każdego dnia
  • możliwość prowadzenia indywidulanych projektów
  • możliwość uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach
  • udział w projektach międzynarodowych
  • stałe wynagrodzenie + premie za osiągane wyniki
  • prace w stabilnej firmie o renomowanej i rozpoznawalnej marce w kraju
  • §niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie całego zespołu
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.