kandydatów

Etat Pracownik Biura Zarządu

Firma: CONTROL PROCESS S.A. miejsce pracy: Kraków

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Biura Zarządu

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Wykonywanie zadań z wielu różnych dziedzin zleconych przez Zarząd
  • Nadzór, utrzymanie i obsługa określonych nieruchomości wskazanych przez Zarząd
  • Samodzielność, skuteczność i sumienność w realizacji zadań
  • Przeprowadzanie akcji ofertowych na usługi, dostawy
  • Wysyłanie zapytań ofertowych bezpośrednio do potencjalnych wykonawców
  • Prowadzenie negocjacji ofert
  • Udział w rekrutacji pracowników
  • Współpraca z działem finansowym
  • Współpraca z Klientami i Najemcami
  • Poszukiwanie oraz analiza nieruchomości gruntowych pod komercyjne projekty inwestycyjne
  • Przygotowywanie prezentacji oraz raportów na potrzeby Zarządu Spółki
  • Analiza dokumentacji przetargowej i kontraktów pod kątem spełniania wymogów
  • Zarządzanie kalendarzami spotkań
  • Organizowanie spotkań i wyjazdów służbowych
  • Wyjazdy służbowe w Polsce i za granicą
  • Bieżąca obsługa biura, sekretariatu, recepcji
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie
  • Umiejętności zarządzania informacjami
  • Znajomości zasad administracji
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomości pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym
  • Nienagannej prezencji
  • Prawo jazdy kat. B
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.