kandydatów

Etat Elektryk - UR

Firma: ATT Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

ATT sp. z o.o. wiodący producent odwodnień ze stali nierdzewnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Elektryk - UR
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji elektrycznej, osprzęcie i urządzeniach elektrycznych
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji centralnego ogrzewania
  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych w obrębie firmy
  • Dbałość o stan techniczny obiektu
  • Dbałość o stan techniczny maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP 1kV
  • Prawo jazdy kategorii B – mile widziane (nie konieczne)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego – mile widziane

Oferujemy:

  • Zdobywanie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Premiowanie zależne od wyników pracy