Etat Specjalista ds. Działalności Komercyjnej i Nowych Projektów

Firma: SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Szpital Uniwersytecki w Krakowie jest wiodącym w skali kraju wielospecjalistycznym ośrodkiem medycznym. Jest to jednostka o bogatych tradycjach, a jej renomę przez dziesięciolecia budowały pokolenia lekarzy, których zawsze cechował wysoki poziom wiedzy i umiejętności praktycznych.

Szpital Uniwersytecki aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Działalności Komercyjnej i Nowych Projektów
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • realizacja procedur związanych z aplikowaniem o uzyskanie finansowania dla projektów/inwestycji/zakupów/ofert z programów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, budżetu MZ oraz innych źródeł,
  • koordynacja i obsługa administracyjna realizacji projektów/wniosków/umów, które uzyskały finansowanie.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE (w tym znajomość dokumentów programowych i aplikacji wymaganych do obsługi projektów),
  • znajomość uwarunkowań prawnych dla działania jednostek sektora finansów publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem systemu ochrony zdrowia,
  • gotowość do wykonywania obowiązków służbowych również poza siedzibą pracodawcy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym realizację projektów międzynarodowych,
  • znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu Office.
Dodatkowe oczekiwania:
  • umiejętność zarządzania czasem oraz organizacji pracy własnej,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność analizy procesów projektowych,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • solidność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków, zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy zespołowej i wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.
Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Wszystkie informacje znajdują się na stronie http://su.krakow.pl/oferty-pracy1

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-08-2021
Wyświetleń: 186