kandydatów

Etat Magazynier – Operator wózka widłowego

Firma: heban sp. z o.o. sp. komandytowa miejsce pracy: Kraków

Grupa Heban, lider w dystrybucji materiałów budowlanych

i artykułów kompleksowego wykończenia wnętrz, poszukuje kandydata na stanowisko:

Magazynier – Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • przyjmowanie i rozładunek dostaw
  • uzupełnianie stanów magazynowych
  • kompletowanie towarów
  • załadunek towaru do wysyłki
Wymagania:
  • biegła umiejętność obsługi wózka widłowego
  • ważne uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane UDT)
  • rzetelność w wykonywaniu zadań
  • zaangażowanie w pracę i sumienność
  • uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • realne możliwości rozwoju w ramach organizacji
  • pracę w ciekawym zespole
  • dodatki socjalne
  • dla uczniów/studentów/osób chętnych możliwe zlecenie doraźnych prac na magazynie w elastycznych, dogodnych godzinach