kandydatów

Etat Monter / Mechanik / Brygadzista

Firma: Enki Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w zakresie montażu przemysłowego. Dla wzmocnienia naszego zespołu, do pracy stałej na terenie Krakowa a także wyjazdów zagranicznych, poszukujemy pracowników w specjalnościach:

Monter / Mechanik / Brygadzista
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: ENKI 05112014BRYG
Opis stanowiska
  • Montaż konstrukcji, urządzeń i linii produkcyjnych
  • Wykonywanie prac remontowych i montażowych na kontraktach krajowych i zagranicznych
  • Modernizacja/optymalizacja istniejących instalacji
  • Instalacja rurociągów, prace spawalnicze konstrukcji i rurociągów
  • Wykonywanie prac ślusarskich na warsztacie mechanicznym
Wymagania
  • Wysoki stopień zdolności komunikacyjnych i predyspozycji do kierowania grupą pracowników,
  • Znajomość języka francuskiego i / lub angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym – będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności,
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Zaangażowanie w pracę, punktualność, dyspozycyjność
  • Doświadczenie przy wykonywaniu montażu linii technologicznych będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana umiejętność spawania
Oferujemy
  • Ciekawą pracę przy realizacji skomplikowanych projektów
  • Solidne wdrożenie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania
  • Miła atmosfera pracy, możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu, przy okazji zwiedzanie ciekawych zakątków świata