kandydatów

Etat Pracownik Biurowy / Specjalista z językiem francuskim

Firma: Enki Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

ENKI Sp. z o.o. to prężna, innowacyjna firma inżynieryjna, realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w zakresie montażu przemysłowego. Dla wzmocnienia naszego zespołu Biura Zarządu i Obsługi Klienta poszukujemy Specjalisty ze znajomością języka francuskiego.

Pracownik Biurowy / Specjalista z językiem francuskim
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • przygotowywanie i weryfikacja kompleksowej dokumentacji do realizacji zleceń krajowych i zagranicznych
  • kontakt (mailowy/telefoniczny) ze zleceniodawcami w celu doprecyzowania informacji w zakresie organizacji pracy oraz wymaganej dokumentacji
  • tłumaczenie korespondencji oraz dokumentacji związanej z realizacją zleceń (język francuski)
  • dbanie o obieg dokumentów w firmie
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy
  • sporządzanie analiz, raportów i rejestrów
  • rozliczanie i fakturowanie projektów
  • wsparcie w organizacji podróży służbowych
Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego - warunek konieczny
  • umiejętność organizacji pracy i zarządzania priorytetami
  • zaangażowanie, skrupulatność, rzetelność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
 Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • dużą samodzielność działania
  • elastyczny czas pracy (8h/dzień, możliwość rozpoczęcia między godziną 6 a 9)
  • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i kompetencji
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej
  • niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • niekorporacyjną atmosferę
  • nielimitowany dostęp do kawy, herbaty